Photoshop dla zaawansowanych   

w przygotowaniu - Łódź

Cena kursu: 850 zł (certyfikat, faktura)

Warsztaty jednodniowe. Ilość uczestników max: 7 osób

W cenie: Kawa, herbata, zimne napoje, słodkie przekąski, oraz lunch.
Uczestnik powinien posiadać:

Laptopa z zainstalowanym Adobe Photoshop, Camera Raw lub LR, myszkę.
Czas trwania kursu: sobota godz. 9.00-17.00. Miejsce: Łódź
Zapisy: email: marlenaw8@interia.pl     https://www.facebook.com/marlena.welc/   tel. 793494760

Zaawansowany Kurs Photoshopa - przeznaczony jest dla osób, mających już pewne doświadczenie w pracy z programem Adobe Photoshop, chcących dalej rozwijać swoje umiejętności. Jeśli wiesz jak działają podstawowe narzędzia, jak funkcjonują warstwy oraz maski ten kurs jest właśnie dla Ciebie. Kurs nastawiony na pracę z kolorem, tworzenie własnych odcieni oraz indywidualnego klimatu na zdjęciu.

Dużo nowych technik, skóra będzie pierwszoplanowym tematem bo to zawsze największy problem. Tym razem będzie dołączony temat oświetlenia, jak świecić, czym świecić i dlaczego tak a nie inaczej, jak przygotować modelkę, czym ją pomalować i jak dobrać kolory a potem jak to wszystko obrobić. Temat nie tylko dotyczy studia ale również pleneru te dwa zagadnienia niemal cały czas się przenikają. 

 

Portret – zajmować będziemy się skórą (odwiecznym problemem fotografa) i wszystkim co jej dotyczy czyli jak osiągnąć właściwy odcień, odpowiednią gładkość, nałożyć światłocień – poznamy najlepsze techniki i metody które nigdy nie zawodzą oraz dowiemy się kiedy użyć tej a nie innej czyli cała zaawansowana post produkcja portretu. Obróbka portretu

w stylu fine art, malowany paint-oil, oraz tzw. portret rosyjski.
 

Plener - Poruszymy temat koloru w szerokim zakresie – czyli jak dodać i co dodać do zdjęcia oraz w jakiej kolejności aby otrzymać odpowiednią tonację, wyrazistość a na koniec wyostrzenie. Polubimy pracę w LAB która da nam niezwykle przejrzyste kolory i niespotykaną tonację.
Efekty – mgły, przeszkadzajki i wszystko co można dodać aby stworzyć magię. 

 

8 godz podczas których poruszymy najgłębsze zakamarki Photoshopa i wyciągniemy za pomocą sztuczek wszystko co najlepsze aby nasze zdjęcie wyglądało magicznie. Praca uczestników polega na jednoczesnej obróbce zdjęć wraz ze mną krok po kroku.